Yengeç & İkizler Aşk Uyumu

yengec-ikizler

 

Bu iki burç için ilişki kurarken düşünmeleri gerektiğini söylemeliyiz. İkizler burcu insanı yerinde duramayan, hareketli , dinamik , heyecanlı iken, yengeç burcu insanı daha sakin ve durgundur. Yengeç burcu insanı bu tempodan sıkılabilir. Yengeç burcu insanı yuva koşullarına çok önem verir. Bu yüzden ikisi arasındaki uyum biraz zorlayıcı olabilir. Yengeç burcu insanının empati yeteneği kuvvetlidir. İkizler burcu insanı bu konuda sıkıntı yaşayabilir. İkizler burcu insanı bir süre sonra yengeçten sıkılabilir.

İkizler burcu insanı, yengeç burcu insanını üzebilir. İkizler burcu insanı duygusal ihtiyaçları ön planda olan yengeç burcu insanını anlayamayabilir. Yengeç duygusal dünyasında huzur arar. dokunmak ve hissetmekten hoşlanır. Duygusal mutluluklara ilgi duyar. İkizler böyle şeylerden son derece uzaktır. Dolayısıyla da fikirsel anlamda, duygusal ihtiyaçlarına cevap vermesi anlamında birbirini zorlayacak bir ilişkidir. Yengeç burcu insanının sahiplendirici tarafını ikizler pek kaldıramaz.

İkizler burcu insanı özgürlüğüne düşkündür ve eleştirilmekten hoşlanmaz. Yengeç burcu insanı beklentilerini karşılayamayabilir. Yengeç burcu insanının ilişki yaşamaya ihtiyacı vardır. Beklediği tutkuyu ve sevgiyi vermesine ihtiyacı vardır. İkizler bu duyguların karşılığını veremeyebilir. İlişkide sıkıntılar oluşmaya müsaittir.

More from Umut Uçaroğlu

Akrep & Boğa Aşk Uyumu

  Kişilikleri bakımından çok ayrı diyarların insanı olsalarda anlaşabileceklerini düşünüyorum. Aynı zıt...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir