Yaz Gelinlerinin Fotoğraf Çekimlerindeki Saç Modelleri

Gelinlik

Son yılların en popüler çekimlerinden olan dış mekan çekimleri, yaz – kış bakmadan gelinlerimizin tercihidir. Hep gelinlerimizin diyoruz çünkü, damatların bu konuda pek fikri yok gibi, olsa da yok gibi 🙂
Yaz gelinlerinin en şanslı oldukları noktalardan biri de fotoğraf çekimleridir. İstedikleri yerde rahatça istedikleri pozu verebilirler. Gerçi son zamanlarda kış dış çekimde çok popülerleşti .. neyse onu diğer konuya saklayalım.

Evet bugün ki konumuza gelelim. Düğününüz yazın ve dış mekan çekimi yapacaksınız. öncelikle düğün günü fotoğraf çekiminizi yapmayın diyerek son bir kez daha uyarıyoruz.
Fotoğraf çekimini yaparken, seçtiğimiz mekan genelde doğal ortamlar oluyor..
örneğin; sahil kenarı ( kumsal ), yeşil alanlar, tarihi doğal mekanlar vb. bu kadar doğal mekanlarda fotoğraf çekimleri paha biçilemez oluyor.
Bu tarz ortamlarda haliyle saçınız ve makyajınızda doğal olmalıdır. Yoksa bütünlüğü bozar resimlerde absürt bir görüntü sergilersiniz.

Özellikle dağınık saç modelleri, dış çekim resimlere ayrı bir hava katıyor. Eğer giydiğiniz elbise veya gelinlik çok salaş bir model değilse kesinlikle saçınızı dağınık bırakmanızı tavsiye ederiz. Konseptinize uygun aksesuarlarla da süsleyebilirsiniz.
Sizin için bir kaç gelin saç modelleri seçtik.. umarız işinize yarar.

evlilikhazirlik

evlilikhazirlik

evlilikhazirlik

evlilikhazirlik

evlilikhazirlik

evlilikhazirlik

Written By
More from admin

Kırmızı Elbise Olmadan Kına Gecesi Olmaz

Kına gecenizde ne giyeceğinize karar veremediniz mi hala? Kırmızı elbiseye ne dersiniz.....
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir