Terazi & Başak Aşk Uyumu

terazi-basak

 

Terazi ve başak burcu uyumu yakalayacağını düşünüyorum. Çünkü; başak burcu uyumu ve dengeyi yakalamayı sever. İnsanların arkasında durmaktan, insanları desteklemekten hoşlanır. Yapıları ve beklentileri birbirinden çok farklıdır. Bu farklılık ilişkiye heyecan getirir. Başak burcu insanı güven duyulacak bir enerji verir. Görsel olarak süslenmeyi ve çok fazla şatafatı sevmezler. Doğal bir çekiciliği olması terazi burcunu etkileyecek temel etken olacaktır.

Başak burcu çok net bir insandır. Hayatta ne istediğini çok rahat ifade eder. Dolayısıyla karşısındaki kişiye anlayış geliştirmesi de olasıdır. Terazi burcu insanı zariftir, iltifat etmeyi sever. Terazi burcu birlikte olduğu kişiyi anlamayı ister. Birbirlerine güven duyacaklardır. İlişkide bu güvenin olması nedeniyle birbirinizi anlamaya da başlarsınız, birbirinizin olumlu taraflarını görmeye başlarsınız. Çünkü enerji ve akış olarak bunu yakalamak istersiniz. Başak burcu merkür yönetimindedir. Mantık tarafı terazi burcuna ağır basmaktadır. Biraz ilişkiyi yönlendiren konumda olacaktır. Terazi burcu insanının hayatına, başak burcu insanı toprak enerjisi ile denge getirebilir. Başak burcu insanının ilişki için en büyük zorluğu olan eleştirme huyuna dur demesi gerekiyor. Çünkü terazi burcu eleştirilmek istemez. O kendisini her konuda haklı bulur. Bir şey yaptıysa bir sebebi, haklı bir gerekçesi vardır. İyi niyetlidir.

Dolayısıyla başak burcunun, terazi burcunu çok fazla değiştirmeye çalışmamalıdır. Birbirinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz gerekiyor. Bu koşullar söz konusu olduğunda uyumu yakalamanız mümkündür.

More from Umut Uçaroğlu

Boğa & Yay Aşk Uyumu

  Ciddi farklılıkların bulunduğu bir ilişki olacaktır. Hayata bakış açıları ve beklentileri...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir