Nevresim Takımları Modelleri ve Fiyatları

nt

Genç Odası Nevresim Takımları, Tek Kişilik Nevresim Takımları, Çift Kişilik Nevresim Takımları, Bebek Odası Nevresim Takımları, Lisanslı Nevresim Takımları, Pikeli Nevresim Takımları gibi birçok seçeneği olan Nevresim Takımları, günümüzde desen, renk, model, kumaş kalitesi bakımından çeşitlilik göstermektedir. Elbette kullanılacak odaya göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, %100 pamuk kullanımı her zaman için daha kullanışlı ve daha iyi olarak tanımlanır. Bunun sebebi, pamuk olan nevresimlerin hafifliği açısından kullanım kolaylığıdır. ‘Tüy gibi’ tabiri pamuk nevresimler için bile olabilir.

Genç Odası takımlarında, kızlar tarafından mavi, mor, turuncu, sarı gibi cıvıl cıvıl ve düz renkler tercih edilse de, erkeklerde durum aynı olmayabiliyor. Gerek lisanslı ürünler olsun, gerek tek renk nevresimler, gerekse şekilli nevresimler açısından, artık işler oldukça kolaylaştı. Geniş bir yelpazeye sahip olan nevresimler, artık her yerde bulunabiliyor!

Daha çok misafir odası için kullanılan tek kişilik nevresim takımları, nevresim takımı fiyatları olarak gayet uygun fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır.

En çok tercih edilenler arasında %100 pamuktan sonra da bambu kumaş nevresimler gelmektedir. Bambu ağacının, kalite bakımından daha yumuşak ve sağlıklı yaşam için daha faydalı olma özelliği ile daha çok tercih edilmeye başlandığı görülmektedir.

Çift Kişilik Nevresim Takımları, özellikle saten tercihi ile birlikte geniş bir yelpazeye sahiptir.

Eskiden kızlar için pembe, erkekler için mavi renkler kullanılsa da, günümüzdü renk yelpazesi bebek nevresim takımlarında bile artış göstermiş durumda.

Written By
More from Zeynep Çevik

Avize Modelleri ve Fiyatları

Evimizin dekorasyonunu tamamlayıcı aksesuarlarından biri de avizelerdir. Avizeler günümüzde sadece aydınlatma aracı...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir