Kova & Aslan Aşk Uyumu

kova-aslan

 

Karşıt burçların uyumunun yaşanacağı bir ilişki olacaktır. İlişki içerisinde birbirinizin eksi taraflarınızı tamamlanmış hissedebilirsiniz. Kova burcu insanı, biraz toplum yararına hareket etmekten hoşlanır. Aslan burcu insanı ise kendi önceliklerine önem vererek yaşar. Birbirinizi dengelemek ilişki kalitesine de faydalı olacaktır. Ve enerji olarak da birbirinize çekim hissedeceksiniz.

Birbirlerini tamamlayacakları bu ilişkide tek risk inatlaşmak olacaktır. Karşıt burçlar birbirini çoğunlukla çeker. Hareketli ve tutkulu bir ilişki olacaktır. Farklılıkları ile birbirlerini tamamlayacaklardır. Kova burcu özgürdür. Aslan burcu ise sahiplenicidir. Hem uyum vardır, hemde sürtüşme vardır. Her ikinizde sabit burçsunuz. Uranüs sizi inanılmaz etkileyecektir. Hava ve ateş elementi olduğunuz için birbirini besleyeceksiniz. Aslan burcunun parlaması için Kova burcunun enerjisi gereklidir.

Aslan yeni şeyler keşfetmekten de çok keyif alacaktır. Dolayısıyla kova burcu ile birlikte yeni bir dünyaya gireceksiniz. Kova burcunun romantik tarafı da vardır. İlişki destekleyen, besleyen ve koruyan bir tarafı vardır. İlişki de hem neşe hemde stres faktörleri olacaktır. Dostluk, uyum, inatlaşma ve enerjisinin yüksek olacağı bir ilişki olacaktır.

 

More from Umut Uçaroğlu

Balık & Koç Aşk Uyumu

  Balık burcu koç burcu ile zor anlaşabilir. Balık burcu insanı duygusal,...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir