İkizler & Kova Aşk Uyumu

ikizler-kova

 

İkisinin de çok ortak noktaları vardır. Bu yüzden ikizler ve kova burcu çok güzel anlaşır. Enerjileri birbirlerini çekecektir. İkisi de hava elementine mensuptur. Bu yüzden ikisi de özgürlüklerine düşkündür. Kova burcu insanı keşifçi bir yönü vardır. İkizler burcu insanı gezmek hareket etmek ister. İkizler burcu insanı sosyal çevresi geniştir. Arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Büyük ihtimalle kova burcu insanı ile bu arkadaş çevresinde tanışacak ve ilgisini çekmeyi başaracaktır.

İlişkilerini dost olarak geçirebilirler. Her şeyi  konuşup her konuda tartışabilirler. Kova burcu insanının enteresan fikirleri ile ikizler burcu insanının ilgisini çekmesini iyi bilirler. Kendisiyle çok iyi vakit geçirip birçok hobi edinebilirsiniz. Kova burcu insanı özgürlüğüne düşkündür. özgürlüğün ön planda olduğu bir ilişki olacaktır. İkizler burcu insanı biraz kendi iç dünyasına dalmayı sever. Bazen yalnız kalmak onlar için daha iyi olacak ve kafasını toplamasına yardımcı olacaktır.

Arkadaş çevresinin geniş olmasından kaynaklanan misafir çokluğu oluşabilir. Evde her gün başka bir arkadaşınızı misafir etmeniz muhtemeldir. Hayatlarının çoğu hareketli ve neşeli geçecektir. Anlayış ve uyum konusunda bir numaralı çiftlerdendir.

More from Umut Uçaroğlu

Terazi & Akrep Aşk Uyumu

  Akrep burcunun yönetici gezegeni mars, terazi burcunun yönetici gezegeni ise venüstür....
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir