Balık & İkizler Aşk Uyumu

balik-ikizler

 

Balık ve ikizler ikiside değişken yapıda anlaşması zor olan burçlardandır. İkizler burcu insanının mantıksal düşünce yapısı, tam tersine balık burcu insanının duygusal düşünce yapısı sıkıntı yaratabilecek faktörlerdendir. Buda aranızda ki anlaşmazlıkların sebebi olabilir. Duygusal durumlarda balık burcu insanı ağlamaya, hüzünlenmeye başlayabilecekken, ikizler burcu insanı hiçbir şey olmamış gibi davranabilir.

Hayattaki amaçlarınız birbirinden çok farklıdır. İkizler burcu insanı ilişkide hareket özgürlüğü ararken, balık burcu insanı kendini duygusal güvenceye almak isteyecektir. ikizler burcu insanı özgürlük yanlısı düşünür ve bir şeylere bağlanmayı sevmez, balık burcu insanı ise sevdiği insanla birleşmek ister. Her yaptığı işi onunla yapmak ister. Balık burcu sonsuz ruh eşini arar. Duygusal hayatında mutluluğu yakalarsa genel hayatındaki tavrına da yansıyacaktır. Ama ikizler için durum böyle değildir. Duygusal değildir ve sizin ihtiyacınız olan empati anlayışını sağlayamayabilir. Bunu da balık burcu insanı yanlış anlayabilir. Çünkü duygusal olarak değerlendirecektir ve tavır yapabilir, küsebilir.

İkizler burcu hava elementidir. Yükseklerde uçmayı severler. Çapkın mizaçlı bir yapısı vardır. Balık burcu ise su elementidir. Derinlere dalmayı severler. Yani balık burcunun içinde yatan birçok şey olabilir. Onların bu duygusal yapılarının içinde kaybolabilirsiniz. Enerji olarak çok farklı yönlerde ilerleyeceklerdir. İlişkide stres ve gerginlikten doğan duygusal krizler yaşanabilir. İlişki çoğunlukla duygusal yönden iniş çıkışlara oldukça müsait bir ilişkidir.

More from Umut Uçaroğlu

Aslan &Yay Aşk Uyumu

  İkinizin de birçok ortak özelliği vardır. Aslan burcu insanı bu ilişkide...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir