Kova & Akrep Aşk Uyumu

kova-akrep

 

İkiside sabit burçlardır ve inatçı olmaları birbirini karşı karşıya gelecektir. Her ikiside ben biliyorum benim dediğim doğru havasında olacaktır. Kimin haklı olduğu konusunda inatlaşacaktır. Bu yüzden fikirsel zıtlaşmalar olacaktır. İkiside özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Akrep burcu insanı içten içe kıskanılmaktan hoşlanır ancak aşırı olmaması gerekir. Duygusal güvence ister. Tutkularını yaşayabilmek ister.

Akrep burcu insanının karşısındaki kişi hakkında bilgi sahibi olması çok önemlidir. Akrep burcu insanı ilişkide kontrolcü olabilir. Kova burcu insanı hümanist ve insancıldır. Kova burcu yeri geldiğinde romantikte olacaktır. Akrep burcu insanının kendine has bir cazibesi vardır. Tutkuları ve ilişkiye sahip çıkması kova kova burcu insanının ilgisini çekecektir. Kova burcu insanı keşifçidir ve dışarıda da vakit geçirmeyi sever.

İlk zamanlarda uyumlu ve birbirlerine doğru çekilen bir enerjileri olacaktır. Ancak uzun soluklu bakıldığında zorluklar yaşanacaktır. Kopuşlar yaşanması söz konusudur. Birbirlerini dinlemeleri, birbirleriyle konuşmaları gerekmektedir.

More from Umut Uçaroğlu

Akrep & İkizler Aşk Uyumu

  Çok zor ve pürüzlü bir ilişkidir. Birbirlerini ciddi anlamda yoracaklardır. Akrep burcu...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir