Akrep & Akrep Aşk Uyumu

akrep-akrep

 

Tutkular baş roldedir. Mars yönetimindeki akrep burcunun hayattaki önceliği; sağlam, emin ve güvende ilerleyebilmektir. Krize açık bir burçtur akrep. Plütonun verdiği etki ile ilişkide kıskançlıklar ve krizler yaşanabilir, enerjileri aşağı çekilebilir. Aslında hayatında bunu istemese bile hayatında bunun olması ilişkide zorlanmalar, ilişkiyi besleyip tutkuyu ve sevgiyi artıracak etkilerdir. Her ikinizinde ortak enerjiniz ilişkide hem krizlere açık yapacaktır. Ama aynı zamanda tutkuyu istediğiniz ölçüde yaşayabileceğiniz bir ortam olacaktır.

Akrep dışarıda keyifli vakit geçirmekten hoşlanır. Gezmek tozmak akrep burcunu kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Akrep burcu için sosyal hayatta keyif almak önemlidir. Değişik insanlar ilgisini çekecektir. Araştırmacı yönünü beslemek çok çok önemlidir. Tutku ve cazibe ilişkide ön planda olacaktır. Dışarıda güzel vakit geçireceğiniz gibi, evde de uyumu yakalayıp mutlu olabilirsiniz. Ancak ilişkide birbirinizi zorlama ve kıskançlık krizleri yaşama ve ilişkide birbirinizi bastırma enerjinizde var.

İki sabit, iki inatçı insanın ilişkisidir. Dolayısıyla isteklerinizi ve taleplerinizi zorla kabul ettirmek yerine birazcık rahat ifade edebilecek özgür alanlar yaratmalı ve tutkunuzu biraz azaltmaya çalışmalısınız. Uyum ve zorlanmanın bir arada olduğu farklı bir ilişki olacaktır.

More from Umut Uçaroğlu

Yengeç & Kova Aşk Uyumu

  Zor bir ilişki olacağını söylemek doğru olur. Yengeç özel hayatını başkalarıyla...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir