2016 Saç Modelleri

kivirciksac

Muhtemelen dünyanın en çok değişen sistemi moda’dır. Özellikle son yıllarda modaya karşı büyük bir akım oluşmuştur. Bunda teknolojinin ilerlemesinin de etkisi büyüktür. İnsanlar istedikleri bilgiye, istedikleri zaman rahatça ulaşabilmekte, görebilmekte ve gördüklerini rahatça uygulayabilmektedir.

Tartışılmaz kadınların tek ortak ve hassas konusudur saçları. Geçmişten, bugüne her dönemimizde kadınlar kendi tarzlarını, stillerini yansıtmıştır. Günümüzde bu akım en üst seviyelerde yaşanmaktadır.

Şimdi 2016 saç modellerine şöyle bir bakalım;

Bu yıl saç modası olabildiğince sade ve şık. Hem abartısız hem de dikkat çekici. Detaylı olarak 2016’nın saç modellerini inceleyelim;

Doğal Saç Örgüsü Modelleri

saç modelleri

Son yılda iyice popüler olan saç örgüleri artık her kesimden tarza hitap etmeye başladı. Saçlarınız ister kısa olsun, isterseniz çok sade, isterseniz de çok renkli olsun hiç farketmeden örgü detayını kullanabilirsiniz. Saç örgüleri hem çok doğal bir hava yaratırken hem de çok çekici bir hava katıyor. İstediğiniz yere mekana göre uygulayabileceğiniz bu model için kuaföre veya güzellik merkezlerine gitmenize gerek yok. Evde bir kaç çalışma ile kolayca yapabilirsiniz.

saç modelleri

Dağınık Saç Topuz Modelleri

Saç modelleri

Dağınık saç topuzları son 2 yılda özellikle en popüler saç toplama modelleri arasında yerini almıştır. Özellikle davetler şık bir elbisenin üzerinde tercih ediliyor. Gelin başı modasının da başı çeken modeller arasındadır. Doğal ve dikkat çeken görünümü ile popülerliğini korumaktadır.

Saç modelleri

Dalgalı Saç Modelleri

saç modelleri

2016 saç modelleri arasında dalgalı saç modelleri de yer alıyor. Doğal görünümlü, abartıdan uzak dalgalı saç modelleri hem günlük hem de davetlerde bir çok kadının tercihidir. Üstelik kuaföre gitmeden, evde kediniz de çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Dalgalı saç modelini kullanmak için saçınızın çok uzun olmasına gerek yok. Saç kesiminiz kısa ise siz de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

saç modelleri

Günlük Kullanılan Saç modelleri

stil7
Yarım Saç Topuzu Modeli;
2016 ‘nın saç modellerinin arasında en popüler olanlarından biri de yarım saç topuzlarıdır. Düzenli veya gelişi güzel toplanan saç modelleri hem sokak tarzının hem de şık davetlerin tercih edilen modellerinden biridir. Kuaföre gitmeden kendi kendinize çok kolay yapabileceğiniz bu model ile ister spor isterseniz çok şık bir elbise ile de tamamlayabilirsiniz. Örgü modelleri ile de tercih edilen yarım topuzlar, günümüzde çok sık karşınıza çıkabilir.
stil8
At Kuyruğu Modeli;
Belki de modası hiç geçmeyecek olan saç toplama şekli olan at kuyruğu gerek günlük hayatta gerek ise özel günlerde bayanların kurtarıcısıdır. Üzerinde eklemeler yapılarak değişik tarzlarda da uygulanan at kuyruğu modeli hemen hemen uzun saç kullanan tüm kadınların tercihleri arasındadır. Acil gitmeniz gereken bir davete, evde kendiniz kısa bir sürede yapabileceğiniz bir modeldir. Bu yılda çok tercih edilen at kuyruğunun, özellikle dağınık veya örgülü olan modelleri daha ön plandadır.
Written By
More from admin

Ağlayan Pasta Tarifi

[title maintitle="Malzemeler" subtitle=""] 4 Yumurta 1 Su bardağı şeker 1 Su bardağı...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir